5 خاصیت شگفت انگیز آبغوره طبیعی / خرید آبغوره طبیعی

1- آبغوره طبیعی با افزایش اسید معده می‌تواند در هضم غذاهای چرب و سنگین مفید باشد. هم‌چنین افراد مسن که به دلیل کاهش اسید معده به خوبی غذا را هضم نمی‌کنند، می‌توانند از این چاشنی برای تسهیل هضم غذا کمک بگیرند، ولی نباید در این مورد زیاده‌روی کنند.

2- از آنجایی که آبغوره محتوی ویتامین C است، می‌تواند التهاب مخاط دهان و خونریزی لثه‌ها که ناشی از کمبود این ویتامین هست را کاهش داده، به علاوه به دلیل ترکیبات ضد عفونی‌کننده، پاک‌کننده معده و روده هم هست و دردفع کرم روده نیز موثر می باشد.

3- آبغوره محرک اشتها بوده و افزودن کمی از آن به غذا می‌تواند باعث طعم مطلوب غذا شده و به افزایش جذب املاح معدنی به ویژه آهن مواد‌غذایی غیرحیوانی مثل حبوبات کمک کند.

4- غوره مزاج سرد و خشک دارد، این میوه نارس، حرارت خون و صفرا در بدن را کم کرده و باعث از بین رفتن صفرا و بلغم موجود در معده می شود.

5- در کنار همه این خواص آبغوره سلوا از غوره های وحشی ییلاقات کوهستان های فارس که بدون سم و کود شیمیایی و با استفاده از کود حیوانی و به صورت دیم کشت شده، تولید می شود و شما برای خرید آبغوره طبیعی می توانید از طریق اپلیکیشن سلوا ثبت سفارش کنید.