سمیرم؛ سیب صادراتی

همینطور که همیشه گفتیم یکی از اهداف مجموعه سلوا توسعه ی کسب و کارهای خونگی و روستایی بوده و هست ، یکی از این روستاها، پادنای وسطی در نزدیکی شهرستان سمیرم هست که بخاطر وجود زمین های حاصلخیز و آب و هوای خوبش‌ به یکی از قطب های تولید سیب در کشور تبدیل شده و حتماً اسم سیب سمیرم رو تا الآن شنیدید و میدونید که چقدر معروفه و حتی آوازه جهانی داره و خیلی از کشورها مشتری اون هستند.

از زیبایی های این منطقه که دیگه نگم واستون و فقط همینو بگم که پای کوه بلند بالا و همیشه سپید دنا قرار داره، دنایی که بیشتر از ۴۰ درصد از بهترین و گواراترین منابع آبی کشور رو در دل خودش جای داده و مطمئناً از همچین جایی همچین محصول خوشمزه ای انتظار میره.

چند ماهی هست که وارد این منطقه شدیم تا تولیداتشون رو شناسایی کنیم و حالا یکی از بهترین محصولاتشون که همون سیب هستش رو به صورت عمده و قیمت مناسب(بالاتر از دلال منطقه) از باغدارها خریداری کردیم تا هم باعث تقویت توان مالی این عزیزان بشیم هم بتونیم مستقیم و بدون واسطه این سیب ها رو به دست شما برسونیم تا هم درصد بیشتری از سود به باغدارها برسه هم شما با قیمت مناسب تری از این سیب های درجه یک خرید کنید.

از طریق کانال های مختلف این سیب ها رو داریم به فروش میرسونیم، و یکی از این کانال ها فروش از طریق اپلیکیشن سلوا هست که تا 1 آبان ماه برای ثبت سفارشاتتون فرصت دارید.

 

راستی یکی از اهالی روستا که تو این مدت خیلی به ما کمک کردن آقا عبدالله اسدی هستند که به همراه دختر کوچولوش تو عکس می بینید و از همینجا می خواییم یه خدا قوت جانانه بهشون بگیم.


ویژگی های سیب صادراتی سمیرم:
1- محصول منطقه پادنا در نزدیکی شهرستان سمیرم (تولید کننده مرغوب ترین نوع سیب ایران)
2- تامین مستقیم از باغدار بدون واسطه(دلال) که موجب توسعه کسب و کارهای روستایی و انتقال حداکثر ارزش افزوده به باغدار شده است.
3- میزان سم و کود شیمیایی استفاده شده در باغهای مد نظر در حد استاندارد بود و نوع سم پاشی به صورتی است که تا زمان برداشت از درخت خارج شده و سیب از نظر آزمایشگاه سلامت مورد تایید می باشد.
4- سیب نمونه صادراتی ایران
5- بدون لک، آفتاب سوختگی و کرم خوردگی