بنر اطلاعیه سلوا

خرید عمده شکر قهوه ای در اصفهان از سلوا، فروشگاه محصولات ارگانیک، سالم و روستایی

1399/10/09   636

 شکر‌قهوه ای و 10 نکته هنگام خرید عمده شکر قهوه ای در اصفهان!!

همانطور که در مقالات دیگر سایت در خصوص شکر قهوه ای صحبت کردیم این محصول کاربرد های بسیاری دارد. در این مقاله یکسری صحبت های تکمیلی برایتان درجه کرده ایم تا بتوانیم بهتر در خصوص این محصول اطلاعات به شما انتقال دهیم. پس با فروشگاه محصولات روستایی سبد سلوا با ما همراه باشید. همچنین در شکل 1 می توانید یک تصویر در خصوص این محصول را مشاهده نمائید. همچنین ما راهی برای تان قرار داده ایم تا بتوانید خرید عمده شکر قهوه ای در اصفهان را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. قبل از هر چیز یک خلاصه دیگر در پاسخگویی به سوال اینکه شکر قهوه ای چیست خواهیم داشت. پس به ادامه ی مطلب دقت کنید.

 

برای خرید شکر قهوه ای سلوا کلیک کن.

 

شکر قهوه ای چه شکری است و چه کاربردی دارد؟؟

شکر قهوه ای یک محصول شیرین است. از خانواده ساکارز ها یا همان شکر ها است اما به دلیل اینکه دارای رنگی قهوه ای می باشد، در بین شکرها جزء موارد خاص محسوب می شود. ماده ای که در شکر قهوه می باشد حدود پنج درصد از آن است که تحت عنوان ملاس شناخته می شود. نکته ای که بسیاری از افراد اشتباه می کنند این است که فکر می کنند شکر قهوه ای با شکر زرد یکسان می باشند. این موضوع کاملا غلط است. نکته ای که وجود دارد این است که شکر قهوه ای از مواد معدنی خیلی کمتری در مقابل با شکر زرد برخوردار می باشد. از نظر سلامتی و سالم بودن شکر قهوه ای از سلامت بیشتری نسبت به شکر و یا قند سفید برخوردار است. دلیل آن هم به وضوح موضوع ملاس را بازتاب میکند. این درحالی است که مواد مغذی ای که در این ماده غذایی وجود دارد زیاد نیست.


بیشتر بدانید: سوسیس و کالباس مفید است ! + خرید سوسیس و کالباس خانگی


نکته ی جالبی که در خصوص این شکر وجود دارد این است که انواع مختلفی دارد. برای اینکه از این موضوع اطلاع پیدا کنید به ادامه ی مقاله توجه کنید. همچنین نظر خود را در خصوص خرید عمده شکر قهوه ای در اصفهان در کامنت برای ما بگذارید.

شکل 1 خرید عمده شکر قهوه ای در اصفهان

 

انواع گوناگون و شگفت انگیز شکر قهوه ای به چه شکل میباشد؟

یکی از این مدل شکر های قهوه ای، شکر قهوه ای است که نسبت به دیگر گونه های خود روشن تر می باشد. آن را با یکدیگر بررسی خواهیم نمود در ادامه ی این مطلب گران بها:

 

1. شکر قهوه ای روشن و شفاف تر نسبت به دیگر انواع:

یکی از راه هایی که در تولید این شکر می باشد این است که ملاس به راحتی به شکر افزوده شود. در نتیجه ی این افزودن، رنگ قهوه ای روشن در شکر بوجود می آید. در این مدل از شکر قریب به 3% وزن شکر را ملاس فرا گرفته است.

 

2. شکری به شکل قهوه ای اما با تفاوت تیره بودن آن!

علارقم شکر قهوه ای روشن در این مدل شکر قهوه ای میزانی قریب به 6% از وزن است که شامل ملاس میشود. این موضوع باعث میشود که طعم این شکر قوی تر و واضح تر باشد. همچنین در این قسمت توصیه میکنیم که به شکل 2 سری بزنید و بر روی آن یک بررسی اجمالی داشته باشید.

 

3. تیره تر از شکر قهوه ای تیره و یا موسکوادو چیست؟

یکی از مدل های شکر قهوه ای موسکوادو میباشد که حتی از شکر قهوه ای نیز تیره تر میباشد. طعم این شکر نیز متناسب با انتظار بیشتر از شکر قهوه ای میباشد. راه بوجود آمدن این مدل شکر این است که مرحله ی خشک شدن در آن را آرام تر انجام داد. این حالت در زمانی که خورشید کامل تر باشد بیشتر اتفاق می افتد.

شکل 2 فروشگاه محصولات روستایی سبد سلوا

 

4. دمرارا یا شکر قهوه ای تولیدی نی شکر ها:

یکی از مدل شکر های قهوه ای دمرارا میباشد که از نیشکر استخراج میشود. در اصل در زمان تولید این مدل شکر ابتدا آب نوشیدنی در نیشکر از آن خارج میشود. پس از آن، آب خارج شده را میجوشانند و در نهایت آن کریستال هایی قهوه ای رنگ ظاهر میشود. پس از این که کریستال ها بوجود امدند آنها را در یک سانتریفیوژ به مرحله ی خشک شدن میرسانند. در نهایت این مدل شکر قهوه ای تولید میشود که مزه ی آن ملاسی شکننده را در خود دارد.

و در ادامه به توربینادو که یکی دیگر از انواع شکر قهوه ای است اشاره خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

5. توربینادو خوش عطر و طعم ترین شکر قهوه ای!!

تولید و روش ساخت این شکر قهوه ای به شکلی است که با دمرارا اصلا مشابه نیست. توربینادو که یکی از شکر های قهوه ای است  و دارای عطر و بویی مشابه با عسل میباشد از مدل های بینظیر آن است. یکی از مصارفی که باعث این موضوع میباشد این است که به همراه چای بسیار لذیذ و دلچسب خواهد بود.

امیدواریم که از این مطلب sabadsalva لذت برده باشید. ما تمام سعی مان را کردیم تا بتوانیم به شما کمک کنیم که در قسمت خرید عمده شکر قهوه ای در اصفهان بهترین انتخاب ها را داشته باشید.

شکر قهوه ای

-

قهوه ای شکر

-

شکر ارگانیک

-

شکر سالم