بنر نماینده سلوا

فروش مرغ سبز در اصفهان به چه صورت است؟

1399/10/17   45

فهرست مطالب

مرغ سبز چیست؟ فروش مرغ سبز در اصفهان به چه شکل است؟

مرغ سبز با مرغ ارگانیک تفاوتی دارد یا خیر؟؟

مزایا و معایب مرغ سبز نسبت به مرغ معمولی چیست؟

از کجا بدانیم که مرغ مصرفی سبز است یا نه؟

چرا مرغ سبز گران تر از مرغ معمولی است؟

فهرست اشکال

شکل 1 فروش مرغ سبز در اصفهان

شکل 2 sabadsalva


 

 

مرغ سبز چیست؟ فروش مرغ سبز در اصفهان به چه شکل است؟

و اینبار فروشگاه محصولات روستایی سلوا در خصوص مرغ سبز مطالبی را ارائه می کند. از آنجا که یکی از دغدغه های امروزه در زندگی ما مرغ و نوسانات و از طرفی هرمونی بودن مرغ ها شده است. ما سعی کرده ایم در این مطلب همه چیز را راجع به این محصول به شما ارائه دهیم. پس در ادامه با ما همراه باشید. همچنین ما برای افزایش مفهوم مطلب برای شما شکل 1 فروش مرغ سبز در اصفهان را قرار داده ایم. امید است که از این تصویر لذت ببرید. اولین سوالی که مطرح میشود این است که آیا مرغ سبز همان مرغ ارگانیک است یا خیر؟ پس در ادامه همراه ما باشید تا به این سوال مهم پاسخ دهیم. چنانچه می خواهید که درباره خرید اینترنتی شکر قهوه ای اطلاعاتی به دست آورید بهتر است که مقاله مربوطه را مطالعه کنید.

 

مرغ سبز با مرغ ارگانیک تفاوتی دارد یا خیر؟؟

پاسخ این سؤال مثبت است. که می خواهیم به تفاوتی که این دو با یکدیگر دارند بپردازیم. مرغ ارگانیک مرغی است که دانه ای که آبی که می خورد و می نوشد ارگانیک باشد. این بدان معناست که در وعده غذایی های مرغ از هیچ ماده ی غیر طبیعی یا شیمیایی استفاده نشده باشد. همچنین این مرغ هرگز نباید از افزودنی و مواد تقویتی استفاده کند. در حال حاضر هنوز برای مرغداری هایی که در ایران فعالیت میکنند مقدور نشده است که مرغ ارگانیک تولید و پرورش دهند. در حال حاضر مرغ های سبزی که در بازار موجود اند در دوران رشد خود از مواد آنتی بیوتیک بهره مند استفاده نکرده اند. اما ممکن است واکسیناسیون هایی در آنها رخ داده باشد. شما میتوانید نگرانی خود را در خصوص فروش مرغ سبز در اصفهان با ما برطرف نمائید.

اما نکته ای که در حال حاضر قابل ذکر است این است که شما در فروشگاه sabadsalva میتوانید مرغ هایی را بیابید که کاملا سبز باشند. در واقع این مرغ ها هیچ گونه ماده ی غیر طبیعی را برای رشد مصرف نکرده اند. و در ادامه در خصوص اینکه تفاوت های مرغ سبز با مرغ های معمولی چیست خواهیم گفت. پس در ادامه با ما همراه باشید.

 

شکل 1 فروش مرغ سبز در اصفهان

مزایا و معایب مرغ سبز نسبت به مرغ معمولی چیست؟

از آنجا که مرغ های سبز از هیچ آنتی بیوتیکی تغذیه نمی نمایند، در زمان پرورش شان توسط سازمان امور دامپزشکی در سه مرحل آزمایش می شوند. در صورتی که هر سه مرحله نتایج عدم استفاده از دارو را نشان دهند، برچسب مرغ سبز دریافت میکنند. این درحالی است که اگر نتیجه نمایش دهد که هرگونه ماده ای غیر طبیعی در تغذیه ی مرغ موثر بوده است. دیگر برچسب مرغ سبز به آن مرغ تعلق نمیگیرد. سال های زیادی نیست که مرغ های سبز در ایران پرورش داده میشوند. اما هنوز هم نتیجه ی بهتر و مرغوب تری را می توان داشت. این در حالی است که فروشگاه محصولات روستایی ما مرغ هایی را روانه ی بازار کرده است که از هیچ گونه داروئی در زمان رشد استفاده نکرده اند.

این موارد کاملا درست می باشند و در زمان فروش مرغ سبز در اصفهان موثر است. اما نکته ای که قابل توجه است این است که از کجا مطمئن باشیم که محصول مصرفی کاملا طبیعی است؟ چطور مطمئن باشیم که هیچ ماده ی هورمونی در رشد و نمو آن تاثیر نگذاشته است؟ در ادامه به این سوالات پاسخ خواهیم داد. اما قبل از آن توصیه میشود که شکل 2 فروشگاه محصولات روستایی سلوا را مشاهده نمائید. این شکل به شما کمک میکند که بتوانید هرچه بهتر مرغ های سبز را بشناسید.

 

از کجا بدانیم که مرغ مصرفی سبز است یا نه؟

همانطور که در قسمت قبل گفتیم سازمان بهداشت امور دامپزشکی حداقل سه بار مرغ های یک مرغداری که در حال تولید و پرورش مرغ سبز هستند را تست میکند. پس از درست بودن نتیجه یعنی عدم وجود مواد غیر طبیعی در زمان تست، آن مرغداری میتواند برای مرغ های خود برچسب را دریافت کند. پس شما زمان خرید باید دقت کنید که مرغی که در حال خرید آن هستید برچسب دارد یا خیر. این نکته از اهمیت بالایی برخوردار میباشد.

نکته ی دیگری که شما باید در زمان تهیه ی مرغ سبز مد نظر قرار بدهید این است که آن را از مراکز معتبر تهیه کنید. در واقع فروشگاه های زنجیره ای و یا میدان های تره بار میتوانند به شما کمک کنند که بتوانید با اطمینان بیشتری مرغ های سبز را تهیه نمائید.

 اما در پایان باز ما با این شرایط حاضر، عدم ثبات قیمت ها و دیگر ویژگی ها به شما توصیه میکنیم خرید خود را از فروشگاه ما انجام دهید. تمامی مرغ هایی که در فروشگاه ما عرضه میشوند تولید روستایی هستند. در خرید این محصولات شکی نداشته باشید. اما در پایان سوال مهمی که وجود دارد این است که چرا این مرغ ها از قیمت بالایی برخوردار هستند؟ در ادامه به شما می گوئیم که دلیل آن چیست. همچنین ما به شما در فروش مرغ سبز در اصفهان کمک خواهیم کرد. در مراکز فروش محصولات ارگانیک در تهران اطلاعات مفیدی برای شما قرار داده شده است که می توانید آن را در مقاله مربوطه مطالعه کنید.

 

 

 

چرا مرغ سبز گران تر از مرغ معمولی است؟

دو دلیل وجود دارد که مرغ های سبز نسبت به مرغ های معمولی از قیمت بالاتری برخوردار هستند. این دو نکته شامل:

  1. این مرغ ها در زمان رشد و پرورش از حساسیت بالاتری برخوردار میباشند. این مرغ ها اگر قرار است طی 45 روزی که پرورش یابند دچار بیماری شوند، نمیتوان برای بهبود آنها از آنتی بیوتیک ها بهره برد.
  2. تقاضا برای خرید و بهره مندی از این مرغ ها نسبت به مرغ های معمولی کمتر است. اما این نکته خیلی زود بر طرف شده و با افزایش آگاهی شما دوست عزیز این مشکلات بهتر خواهند شد. امیدواریم که شما در فروش مرغ سبز در اصفهان بتوانید از فروشگاه محصولات روستایی سلوا نهایت استفاده را ببرید.

مرغ سبز

-

محصولات ارگانیک

-

ارگانیک محصول

-

فروش مرغ سبز

ایتوک سلوا