بنر نماینده سلوا

فواید و مزایای بسیار زیاد درباره خرید سوسیس و کالباس خانگی

1399/10/25   40

فهرست مطالب

مقدمه ای درباره مزایا و معایب سوسیس و کالباس

دستگاه چرخ گوشت چیست و به چه دردی میخورد؟

چه دستگاهی برای جداسازی مناسب است و میتوان از آن استفاده کرد؟

دستگاه میکسر چیست و چه کاربرد هایی در زندگی دارد؟

دستگاه بسته بندی و نایلون وکیوم به چه شکل است؟

فهرست تصاویر

شکل 1 : خرید سوسیس و کالباس خانگی

شکل 2 : فروش دستگاه سوسیس و کالباس خانگی


مقدمه ای درباره مزایا و معایب سوسیس و کالباس

بی هیچ تردیدی با توجه به امار بالای مصرف سوسیس و کالباس به ما ثابت میکند که با خرید دستگاه سوسیس و کالباس سود زیادی میکنیم مخصوصا با تولید ان ،  در فضاهای کوچک هم میشود راحت از ان استفاده کرد. مطمنن مغازه های مختلفی در شهر دیدید که ادعا دارند سوسیس و کالباس شان را خودشان تولید میکنند و شاید به نظر شما غیر ممکن باشد و فکر کنید دروغ میگویند. برای خرید سوسیس و کالباس خانگی و خرید فروش دستگاه سوسیس و کالباس خانگی  میتوانید به فروشگاه اینترنتی سلوا، فروشگاه محصولات ارگانیک، سالم و روستایی مراجعه کنید.

 

 

دستگاه چرخ گوشت چیست و به چه دردی میخورد؟

اولین و تخصصی ترین و اصلی ترین دستگاه برای تولید سوسیس و کالباس کره گوشت است و کیفیت ان بسیار مهم است. شما اگه بهترین نوع گوشت را تهیه کنید ولی چرخ گوشت شما کیفیت خوبی نداشته باشد همه برنامه شما برای ان کار به مشکل برمیخورد. این دستگاه سایز های مختلفی دارد که با توجه به نیاز خودتان میتوانید ان را به اسانی تهیه کنید. برای خرید سوسیس و کالباس خانگی و خرید فروش دستگاه سوسیس و کالباس خانگی  میتوانید به فروشگاه اینترنتی sabadsalva مراجعه کنید.

شکل 1 : خرید سوسیس و کالباس خانگی

یکی از نکته های اصلی در رابطه با خرید چرخ گوشت این است که ظرفیت دستگاه با ظرفیت خط تولید سوسیس و کالباس شما یکسان باشد. اگر یک کارگاه کوچکی داشته باشید مطمنن یه دستگاه کوچک و معمولی احتیاج دارید که نیاز کارگاه شما را برطرف کند،اما انتخاب یک دستگاه بزرگ برای یک کارگاه کوچک یا برعکس ان از لحاظ کارایی برای شما پیشنهاد نمیشود. برای خرید سوسیس و کالباس خانگی و خرید فروش دستگاه سوسیس و کالباس خانگی  میتوانید به فروشگاه اینترنتی سلوا، فروشگاه محصولات ارگانیک، سالم و روستایی مراجعه کنید.

چه دستگاهی برای جداسازی مناسب است و میتوان از آن استفاده کرد؟

وقتی گوشتی را چرخ می کنید ممکن است کمی ناخالصی داشته باشد مثل استخوان های کوچک، وقتی بخواید این گوشت چرخ شده را به طور مستقیم به سمت خط تولید سوسیس کالباس بفرستید بسیار خطرناک است میتواند اتفاقات ناگواری را رقم بزند. البته میتوان گوشت بدون استخوان استفاده کرد این موضوع باعث میشود شما نیازی به دستگاه جداسازی نداشته باشید اما روی خط تولید تاثیر میگذارد و روند را کند میکند.

در کارگاه های بزرگ دستگاه جداساز وظیفه اش جداسازی استخوان از گوشت چرخ شده است. کارگاه بزرگ منظور کارخانه های تولید و بسته بندی سوسیس و کالباس است که امکان جدا کردن استخوان از گوشت چرخ شده به صورت دستی وجود ندارد به همین خاطر از دستگاه جداساز استفاده میکنند ولی اگر میخواهید در خانه سوسیس و کالباس درست کنید نیازی به این دستگاه ندارید زیاد تولید انقدر زیاد نیست که جدا کردن استخوان از گوش به صورت دستی غیر ممکن باشد. برای خرید سوسیس و کالباس خانگی و خرید فروش دستگاه سوسیس و کالباس خانگی  میتوانید به فروشگاه اینترنتی sabadsalva مراجعه کنید.

دستگاه میکسر چیست و چه کاربرد هایی در زندگی دارد؟

گوشت وقتی چرخ شده و جداسازی و پالایش شده است اماده شده برای تولید به سوسیس و کالباس. هم سوسیس و هم کالباس دستورالعمل های متفاوتی دارند که ممکن است در هر شکرت متفاوت باشد به علاوه در هر شرکت درصد مشخصی گوشت در سوسیس ها و کالباس ها استفاده میشوپ. این درصد گوشت مشخص شده است و در خط تولید باید کاملا رعایت شود. پس بعد از چرخ کردن گوشت باید نسبت گوشت و مواد اولیه دیگر را در نظر بگیرید تا بتوانیم با استفاده از دستگاه میکسر ان را اماده کنیم. برای خرید سوسیس و کالباس خانگی و فروش فروش دستگاه سوسیس و کالباس خانگی  میتوانید به فروشگاه اینترنتی سلوا، فروشگاه محصولات ارگانیک، سالم و روستایی مراجعه کنید.

یک دستگاه مهم و تقریبا اصلی دیگر در خط تولید سوسیس و کالباس دستگاه میکسر است. وظیفه دستگاه میکسر همانگونه که از اسمش مشخص است مخلوط کردن و ترکیب کردن مواد اولیه و عرضه ان به صورت سوسیس و کالباس است. این دستگاه مشابه با هم زن های کوچکی است که در خانه استفاده میشوند فقط این هم زن ها خمیر سوسیس و کالباس را با سرعت زیاد مخلوط میکنند و در این بین به ان حرارت میدهند که سوسیس و کالباس کاملا پخته شوند.

شکل 2 : فروش دستگاه سوسیس و کالباس خانگی

دستگاه بسته بندی و نایلون وکیوم به چه شکل است؟

آخرین مرحله در خط تولید سوسیس و کالباس انتقال انها به بسته بندی مخصوص است. این کار به وسیله دستگاه بسته بندی وکیوم انجام میشود. این دستگاه یک مخزن بزرگ دارد که محل قرار گرفتن خمیر سوسیس و کالباس است. راهایی در این مخزن به سیستم خروجی وصل میشوند که به صورت همزمان در داخل نایلون وکیوم خلع ایجلد میکند و خمیر را به داخل ان ارسال میکند. در اخرین مرحله یه دستگاه کاتر سوسیس و کالباس را در اندازه های یکسان برش میدهد. برای خرید سوسیس و کالباس خانگی و خرید فروش دستگاه سوسیس و کالباس خانگی  میتوانید به فروشگاه اینترنتی sabadsalva مراجعه کنید.

هزینه راه اندازی یک کارخانه سوسیس و کالباس واقعا زیاد است ولی سود بسیار بالایی دارد به صورتی که خیلی سریع هزینه عایی که در راه راه اندازی کارخانه استفاده شده است را پوشش میدهد، فقط یک نکته مهمی که باید رعایت کنید به عنوان یک فرد فعال در این کار، رعایت نکات ایمنی و بهداشت است و همچینی باید بازدهی های دستگاه های خود را در نظر داشته باشید که در این راه مشکلی برایتان پیش نیاید.

محصولات ارگانیک

-

ارگانیک محصولات

-

کالباس خانگی

-

سوسیس خانگی

ایتوک سلوا