بنر اطلاعیه سلوا

مزایای شکر قهوه ای و خاصیت های آن در سلامت بدن

1399/12/26   1,326

مزایای شکر قهوه ای و خاصیت های آن در سلامت بدن

شکر قهوه ای ، شکر بسیار محبوبی است که به علت داشتن مزایای سلامتی و خصوصیات متفاوتی که نسبت به شکر کریستالیزه شده معمولی دارد ، در سراسر جهان مورد توجه قرار می گیرد. از آنجا که شکر قهوه ای در پروسه شیمیایی متفاوتی از قند سفید ساخته می شود، ساختار شیمیایی گوناگونی دارد و بدن ما نسبت به این موضوع کمی متفاوت واکنش نشان می دهد. این فرق کوچک باعث می شود شکر قهوه ای برای افرادی که می خواهند رژیم غذایی داشته باشند، سالمتر  است و میتوانند فواید بسیار آن را به دست آورند.


 برای خرید اینترنتی شکر قهوه ای کلیک کنید


ارزش غذایی شکر قهوه ای به چه صورت است؟
در زمان تغذیه، شکر قهوه ای مواد مغذی بیشتر از شکر سفید را ارائه می دهد. این ماده شامل کلسیم، پتاسیم، آهن و منیزیم است و غلظت بالای کربوهیدرات ها بیش از نود و هفت درصد وزن آن میباشد. مصرف یک قاشق چای خوری از این شکر ، هفده کالری را وارد بدن شما میکند 

کاملاً عاری از مواد شیمیایی و کاملا طبیعی
برخلاف شکر سفید، شکر قهوه ای کاملاً خالی از مواد شیمیایی است زیرا در تولید آن نیازی به افزودن شیره نیست. که در ساخت قند سفید، اضافه کردن این ماده، ضروری است. شکر قهوه ای از آب نیشکر تولید می شود.


بیشتر بدانید : انواع شکر قهوه ای + خرید شکر قهوه ای میرزاکوچک خان


دارای مواد معدنی مهم و مناسب برای بدن 
ماده های معدنی موجود در قند قهوه ای از ملاس هایی است که به قند اضافه میشود. شکر قهوه ای منبع خوبی از مواد معدنی مهم مانند کلسیم ، آهن ، منیزیم و پتاسیم است. مصرف روزانه یک قاشق چای خوری شکر قهوه ای به همراه چای، بیست درصد از نیاز روزانه آهن بدن شما را برطرف میکند و کلسیم موجود در آن، برای پیشگیری یا درمان کم خونی در دوران بارداری بسیار مفید است.

تسهیل گرفتگی قاعدگی و کمک کردن به آن

پتاسیم موجود در قند قهوه ای باعث ایجاد آرامش عضلانی از جمله عضله رحم میشود ، و انقباضاتی را که در دوران قاعدگی درست میشود را تسکین می دهد. با این وجود از کالری مصرفی خود مطلع باشید.


برای خرید اینترنتی شکر قهوه ای کلیک کنید


مراقبت از پوست
افزون بر طعم غذاها، شکر قهوه ای برای مراقبت از پوست بسیار مفید است. این ماده مهم، در بسیاری از محصولات محافظت از پوست استفاده میشود که به نرم شدن پوست کمک میکند و همچنین باعث از بین بردن کثیفی و سلول های مرده از سطح پوست میشود

 جلوگیری از چاقی و بیماری هایی بوجود آمده از آن

شکر قهوه ای برای سلامتی شما بسیار عالی است زیرا در جلوگیری از چاقی کمک می کند. چرا که در قیاس با شکر سفید کالری کمتری دارد.

کمک به بهبود هضم و آسان کردن آن برای بدن
شکر قهوه ای برای دستگاه گوارش شما بسیار خوب است چون به بهبود سلامت دستگاه گوارش کمک می کند. نوشیدن آب جوشانده شده با برشهای زنجبیل و کمی شکر قهوه ای برای درمان یبوست بسیار مفید است. 


کمک های اولیه سریع و قابل توجه برای شما
اگر خود را اصلاح کرده و ضد عفونی کننده ندارید، از مواد شیرین استفاده کنید. این می تواند به بهبودی جزئی کمک کند. شکر قهوه ای به عنوان یک ضد متورم کار میکند و خصوصیت ضد میکروبی آن ، جلوگیری از عفونت را فراهم میکند.زخم را با صابون و آب تمیز کرده و بعد کمی شکر قهوه ای را روی برش یا زخم بریزید. یک بانداژ را روی آن قرار بدهید و چند ساعت نگه دارید. طی 36 ساعت یک یا دوبار تکرار کنید. قبل از آنکه متوجه چیزی شوید، بهبود را حس خواهید کرد

فروشگاه محصولات ارگانیک، سالم و روستایی سلوا برای خرید اینترنتی شکر قهوه ای در خدمت شماست.

برای خرید اینترنتی شکر قهوه ای کلیک کنید


کمک به درمان انقباضات رحمی و پیشگیری از آن
از زمان های گذشته، شکر قهوه ای برای خانم هایی که از انقباضات رحمی رنج می برند بسیار مفید بوده است. زیرا استفاده از شکر قهوه ای یک داروی بسیار خوب برای درمان انقباضات دردناک رحم به حساب می آید. 


بیشتر بدانید : شکر قهوه ای و انواع آن + فروش شکر قهوه ای در تهران!


مفید برای زنان باردار و از بین برنده خطاهای ممکن برای بدن
شکر قهوه ای برای بهتر شدن سریع خانم ها پس از زایمان بسیار مناسب است. بهبودی خانم ها پس از زایمان ، زمان زیادی طول می کشد ، اما مصرف شکر قهوه ای به کم تر شدن زمان بهبود شما کمک می کند.

برای خرید اینترنتی شکر قهوه ای به وب سایت sabadsalva مراجعه کنید و یا به صورت مسقیم از طریق لینک زیر سفارش خود را ثبت و محصول مورد نظر را تهیه نمایید.

برای خرید اینترنتی شکر قهوه ای کلیک کنید

شکر قهوه ای

-

خرید شکر قهوه ای

-

قیمت شکر قهوه ای