بنر اطلاعیه سلوا

بیمه سلامت

1397/08/21   1,655

سیب میوه ای که سلامتی شما را بیمه می کند. سیب میوه‌ای شناخته‌ شده و محبوب در سرتاسر جهان هست. که به صورت میوه، خورد شده در سالاد، آب گیری و دسر مصرف می شود.
لیست بلند بالای خواص سیب به ترکیبات تشکیل‌ دهنده‌ی آن برمی‌گردد. این میوه خوش رنگ سرشار از ویتامین‌ها، مواد معدنی، عناصر مغذی و ترکیبات آلی با ارزش هست. ویتامین C، ویتامین K، ویتامین ب۶ و ریبوفلاوین از ویتامین‌های موجود در سیب هستند. پتاسیم، مس، منگنز و منیزیم مواد معدنی مفیدی هست که در سیب یافت میشود. این میوه سرشار از فیبره و مصرف یک وعده سیب، ۱۲ درصد از نیاز روزانه‌ی ما را به فیبر تأمین می‌کند.

در مورد خواص سیب یک عبارت معروف وجود دارده : «خوردن روزانه یک سیب ما را از دکتر بی‌نیاز می‌کند»  کمک به گوارش، جلوگیری از بروز مشکلاتی مثل اختلالات معده، سنگ کیسه‌ی صفرا، یبوست، اختلالات کبد، کم‌خونی، دیابت، بیماری‌های قلبی، روماتیسم، اختلالات چشم، انواع سرطان و نقرس از فواید سیب در جلوگیری از بیماریهاست.

در عکس زیر می توانید دیگر خواص سیب را مطالعه کنید.

 

یکی از بهترین انواع سیب که شهرت جهانی نیز دارد سیب سمیرم هست که سلوا در فصل برداشت با خرید مستقیم از باغدارهای منطقه پادنای وسطی این محصول با ارزش را در سبد محصولات خودش قرار داد.

 

سیب

-

سیب قرمز

-

سیب سمیرم

-

سالم