بنر اطلاعیه سلوا

من محصول روستایی میخرم

1400/05/31   59

محصولات سالم و روستایی سلوا

قدردان دستان تو هستیم

 

سال 95 که با دوتا محصول عسل و نان کارمونا شروع کردیم کاملا آگاه بودیم که توی چه مسیری قدم برداشتیم و اصلا برای شروع، راهمون هموار نیست، ولی با انگیزه و نیّتی که داشتیم سختی ها را طی کردیم و با تجربه های ارزشمندی که به دست آوردیم رشد کردیم.هدفمون از ابتدای مسیر، رونق کسب کارهای خرد خانگی و روستایی و کمک به ترویج تغذیه سالم خانواده ها بود.

خدا را شاکریم که تا این لحظه از مسیرمون خارج نشدیم و تونستیم در این راه افراد زیادی که این دغدغه ها را دارند رو با خودمون همراه کنیم.طی این سال ها روستا به روستا و خانه به خانه سر زدیم و جویای حال کسب و کارهای روستایی ها شدیم به لطف الله یکتا تونستیم محصولات روستاهای نقاط مختلف کشورمون رو به دست مصرف کنندگان و دوستداران محصولات سالم و روستایی برسونیم. کم کم با افزایش تقاضاها کارمون رو در فضای اینترنت پایه گذاری کردیم و اپلیکیشن و سایت سلوا، راه اندازی شد تا این روند، سریعتر و بهتر انجام بشه.

 

الان محصولات زیادی اعم از خانگی و روستایی در 20 دسته و 300 قلم کالا داریم که از گوشه و کنار کشورمون مهمون خونه هاتون میشن. جالبه که بدونین بعضی از کالا ها مثل تخم مرغ خونه به خونه جمع آوری میشه و به دست شما می رسونیم. خرید محصولات ما به غیر از جنبه ی اقتصادی همون هدف اول مسیرمون رو دنبال می کنه و می تونیم بگیم به رونق این کسب و کارها کمک کرده ایم.

سلوا یه بنگاه یا واسطه نیست که از ضعف و کم برخورداریه روستاییان به نفع خودش استفاده کنه. محصولاتی رو که از روستاها و کارگاه های خرد تهیه می کنیم بصورت مستقیم از تولید کننده به دست شما میرسونیم و در واقع حلقه مفقوده تولید تا مصرف را پر کرده ایم و انگیزه تولید را در دل آنها زنده نگه داشته ایم. مجموع سلوا برنامه ریزی و تلاش کرده که روستاییان زحمت کش و پر تلاش را توانمند کند که بتونن چرخه تولید خودشونا  تکمیل تر کنن و ارزش افزوده بهتری برای تولیدات خود فراهم کنن و تا حدی از خام فروشی جلوگیری بشه و تا حد امکان واسطه ها کم تر شوند و در نتیجه سود بهتری عاید تولید کننده شود.

 

 

ما محصولاتمون رو با نظارت ها و بررسی های خاصی اعم از کارشناسی تغذیه، آزمایشگاه مواد غذایی و بررسی میدانی انتخاب می کنیم که این حساسیت ها در راستای سیاستهای سلامت محور و رسالت اجتماعی  سلواست. پس از بهداشت، سلامت و کیفیت محصولات ما مطمئن باشین.

البته نکته قشنگ تر این داستان اینه که به این کارها مهاجرت معکوس در روستا ها شکل میگیرد و روستاییان می توانند با انگیزه بالاتر و روحیه قوی تر تولیدات روستایی و خانگی خود را که عموما کیفیت مطلوبی داشته را روانه بازار کنند و از دیگر سو نیز سلامت افراد در جامعه تضمین شده تر باشد. پس تلاش کنیم بیش از پیش از آنها حمایت کنیم و قدردان دستهای زحمت کش آنها باشیم...

 

محصولات سالم

-

محصولات روستایی

-

توانمندی روستا

-

حمایت از روستا