بنر اطلاعیه سلوا

فروشگاه سلوا و فروشگاه محصولات ارگانیک نوا و برتری های آن!

1399/09/26   420

 

فهرست مطالب

مقدمه ای درباره محصولات ارگانیک و فواید آن ها

نکات بسیار مهم درباره محصولات ارگانیک

نتیجه ای درباره محصولات ارگانیک و جمع بندی درباره آنها

فهرست تصاویر

شکل 1: فروشگاه محصولات ارگانیک نوا

شکل 2: سلوا، فروشگاه محصولات ارگانیک، سالم و روستایی

 


مقدمه ای درباره محصولات ارگانیک و فواید آن ها

فروشگاه محصولات ارگانیک نوا، مواد غذایی تراریخته و محصولات نورمال فرق اساسی با همدیگر دارند. محصول ارگانیک هرنوع ماده‌ی شیمیایی و راه های مصنوعی تولید می‌شود.

برای فروشندگان مواد غذایی دو کلمه‌ی فوق العاده است که به آنها کمک می‌کند. محصولات‌شان را راحت‌تر به فروش برسانند و پول زیادی از مردم بگیرند. این دو کلمه جادویی، «طبیعی» و «ارگانیک» است. برخی میخواهند تغذیه‌ی سالم‌تری داشته باشند به همین دلیل به دنبال ماده های خوراکی ارگانیک و طبیعی می‌گردند. برخی  هم چندتا محصول را با هم تطبیق میدهند و زمانی همه آنها با هم برابر باشد. محصولی را انتخاب می کنند که برچسب طبیعی یا ارگانیک داشته باشد. محصولات ارگانیک، به محصولاتی می گویند که بدون استفاده کردن از حشره‌کش‌ها و ماده های شیمیایی تولید شده باشند. اکثر مردم این باور را دارند که محصولات ارگانیک هم برای سلامتی‌شان. و هم برای طبیعت بهتر هستند، اما تفاوت چندانی میان محصولات ارگانیک و غیرارگانیک موجود نیست.  شما میتوانید محصولات ارگانیک را از فروشگاه sabadsalva تهیه کنید.

درواقع، همیشه طبیعی‌تر بودن به معنی خوب بودن نیست. حتی محصولاتی که به عنوان محصولات ارگانیک به‌فروش می‌رسند، به طور کامل ارگانیک نیستند. محصولات با برچسب فروشگاه محصولات ارگانیک نوا تقریبا ۹۵ درصد و محصولات با برچسب حاوی مواد ارگانیک حداکثر ۵۰ درصد مواد. تشکیل‌دهند‌ی ارگانیک دارند؛ به‌عبارت دیگر، تنها محصولاتی به طور کامل ارگانیک هستند که برچسب «۱۰۰ درصد ارگانیک» را داشته باشند. براساس تعریف سازمان غذا و داروی آمریکا، محصول ارگانیک محصولی است. که بدون دخالت هرنوع ماده‌ی شیمیایی و راه های مصنوعی (مانند دست‌کاری ژنتیکی) تولید شود. نه‌تنها میوه‌ و سبزی‌ها بلکه گوشت، عسل، لبنیات و بقیه خوراکی‌ها می‌توانند از راه ارگانیک تولید شوند. گوشت و محصولات دامی ارگانیک از دامهایی تولید می‌شوند که در محیط های طبیعی. و با عادتهای طبیعی دام پرورش پیدا مرده اند.

شکل 1: فروشگاه محصولات ارگانیک نوا

 

نکات بسیار مهم درباره محصولات ارگانیک

دام‌ها با خوراک ارگانیک، در جایی تمیز و با امکان دسترسی به مکان های باز پرورش می‌یابند. و به آنها هورمون و آنتی‌بیوتیک داده نمی‌شود. ولی در نقطه‌ی مقابل، مصرف این مواد میزان ارگانوفسفات را کم میکند. که این امر موجب بوجود آمدن اختلالات عصبی و نورولوژیک می‌شود. هم اکنون بیشتر از سه دهه از توجه جهانی به موضوع حفاظت محیط زیست. و حدود دو دهه از مطالب پیرامون توسعه‌ی پایدار می‌گذرد. پیش از این، در تمامی پروژه‌های توسعه‌، فقط دیدگاه اقتصادی و ایجاد درآمد و بازده اقتصادی بیشتر، مد نظر بود. شما میتوانید محصولات ارگانیک را از فروشگاه sabadsalva تهیه کنید.

 

 

به همین علت در دهه‌ی ۱۹۷۰ میلادی این ذهنیت در افکار سیاست مدار و برنامه‌ریزان توسعه مطرح شد. که این روند رشد اقتصادی سرانجام منجر به تخریب محیط زیست، نابرابری اجتماعی. کاهش منابع و… می‌شود و جبران این مشکلات در درازمدت باعث ضررهای فراوان اقتصادی خواهد شد. همچنین کشاورزی فروشگاه محصولات ارگانیک نوا راه ها و غذاهای سنتی را بروز می‌کند و در قوی کردن انسجام اجتماعی نقش بسزایی دارد.

قبل از ادامه توصیه میشود مقاله ی آدرس فروشگاه محصولات ارگانیک مشهد و شعب سلوا را نیز مطالعه نمائید.

در استراتژی انقلاب سبز نیز با هدف تامین مواد غذایی جمعیت رو به بالا جامعه‌ی جهانی.  (به علت بالارفتن امید به زندگی در اثر بهبود و پیشرفت سرویس های بهداشتی) و دسترسی به موادغذایی با تنوع و کیفیت بهتر در کشورهای توسعه‌یافته. و اکثر شهرهای در حال توسعه) بر اهداف کوتاه‌مدت و حداکثر عملکرد متکی است. در طول قرن بیستم با ظهور کشاورزی صنعتی و انقلاب سبز، بشر به تامین تغذیه‌ی آینده‌ی خود اطمینان پیدا کرد و دلگرم شد.

شکل 2: سلوا، فروشگاه محصولات ارگانیک، سالم و روستایی

 

نتیجه ای درباره محصولات ارگانیک و جمع بندی درباره آنها

اما این رویای شیرین دیری نپایید، چرا که و کشاورزی صنعتی اگرچه توانست. در کوتاه‌مدت در بیشتر نقاط دنیا افزایش تولید محصولات کشاورزی را به ارمغان آورد ولی به خاطر عدم توجه. به مسائل اخلاقی و اجتماعی مانند حقوق موجودات دیگر و نسل‌های آینده به زمین‌های کشاورزی و منابع طبیعی. و صرفا پرداختن به منفعت و استفاده‌ی بدون حد از مواد شیمیایی. در این عصر نه‌تنها تولید مواد غذایی بسیار کم است بلکه مشکلات زیست‌ محیطی. اجتماعی و اقتصادی زیادی را به وجود آورده. و جمعیت زمین را با بحرانی بزرگ و فاجعه‌ای عظیم مواجه کرده است. و برای حل آن باید بهای بسیاری را پرداخت کرد. بهترین فروشگاه محصولات ارگانیک نوا را میتوانید از سلوا، فروشگاه محصولات ارگانیک، سالم و روستایی تهیه کنید. شما میتوانید محصولات ارگانیک را از فروشگاه sabadsalva تهیه کنید.

 

 

با بالارفتن روزافزون جمعیت و نیاز به غذای بیشتر و همزمان با تخریب محیط زیست. حفظ منابع طبیعی به خصوص منابع طبیعی تجدیدناپذیر و ذخیره‌سازی آنها برای نسل‌های آینده. مورد توجه قرار داده می شود و اندیشه‌ی کشاورزی پایدار و تبدیل کشاورزی از مصرف پرنهاده به کم‌نهاده درست شد. آمار مربوط به کشاورزی زیستی نشان از رشدی پرسرعت و تداومی همه‌جانبه در بزرگ شدن این سامانه‌ی کشاورزی می‌دهد. یافته‌های جدید دانشمندان در حقیقت تاییدی بر این باور قدیمی می باشد که هر چیزی طبیعی‌اش بهتر است. براساس مطالعه‌ای ۱۰ ساله که گوجه‌فرنگی‌های ارگانیک و مدلهای معمولی را مقایسه کرده. داننشمندان فهمیدند که میزان مواد مغذی و آنتی‌اکسیدان‌هایی مثل در مدل های فروشگاه محصولات ارگانیک نوا، دو برابر بیشتر از مدل های معمولی است.

محصولات ارگانیک

-

محصول ارگانیک

-

ارگانیک محصول

-

ارگانیک محصولات

ایتوک سلوا