بنر اطلاعیه سلوا

سوالات متداول

چگونه می توان یک محصول خاص را پیدا کرد؟

با ورود به صفحه اصلی اپلیکیشن سلوا, این امکان برای شما فراهم است که محصول مورد نظرتان را خیلی سریع پیدا کنید کافی است کادر سفیدی که در آن از شما سؤال شده "چه محصولی لازم دارین؟ " را لمس کنید و نام محصول مورد نظرتان را تایپ نموده و علامت ذره بین یا همان جست و جو را لمس نمائید.

زمان و ساعت تحویل سفارش به چه صورت میباشد؟

در زمان ثبت سفارش ، روز تحویل محصول شما برایتان نمایش داده می شود. در روز تحویل محصول با ارسال پیامک به شما همراه عزیز ، حدود ساعت تحویل سفارش شما اطلاع داده خواهد شد.

در همین راستا، سفارشات عادی در روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته، سفارشات مستمر بر اساس منطقه بندی موجود در اپلیکیشن برای هر کاربر در روز خاصی از هفته و محصولات مربوط به گوشت گوسفند 5 شنبه هر هفته و ما بقی پروتئین ها در روز مشخص شده در اپلیکیشن توزیع می شوند.

سفارش مستمر چیست؟ و چگونه میتوان یک سفارش مستمر ثبت کرد؟

همراه مهربان شما یکبار در قسمت سفارش مستمر, محصول مورد نظر خود و تعداد دفعات ارسالی را انتخاب میکنید. با انتخاب شما سیستم هر هفته به صورت اتوماتیک محصول مورد نظرتان را به تعداد دفعات انتخابی,ارسال مینماید و شما نیاز به ثبت سفارش مجدد ندارید. با ورود به صفحه ی اصلی و انتخاب گزینه "سفارش مستمر" , وارد صفحه ی جدید می شوید, محصول مورد نظرتان را انتخاب نمائید. ابتدا تعداد محصول مورد نظر برای هر ارسال را مشخص می کنید، سپس گزینه "دوره" برای شما معین می کند که به صورت هفتگی یا دو هفته یکبار سفارشتان ارسال شود. گزینه بعدی تعداد دفعات ارسال را برای شما مشخص می کند, به عنوان مثال با انتخاب گزینه هفتگی و تایپ عدد 5 , برای شما پنج هفته پیاپی محصول مورد نظرتان ارسال میگردد و تا اتمام این پنج هفته نیازی به ثبت سفارش مجدد نیست.

 کیف پول و کاربرد آن چیست؟

در اپلیکیشن امکانی در نظر گرفته شده که کاربران محترم می توانند از آن به عنوان کیف پول استفاده کنند. به عنوان مثل شما می توانید کیف پول خود را به میزان دلخواه شارژ کرده و در هنگام خرید پرداخت را از آن طریق انجام دهید و یا کلیه اعتبارات جایزه به حساب کیف پول واریز می شود.

چگونه می توان از دوستان خود دعوت کرد و چه فایده ای دارد؟

شما می توانید در منو سمت راست اپلیکیشن گزینه دعوت از دوستان را انتخاب کرده و از طریق شبکه های اجتماعی و یا پیامک لینک ثبت نام اختصاصی خود را برای دوستانتان ارسال کرده و از این طرق آنها را به استفاده از این اپلیکیشن دعوت کنید. به ازای هر کاربر که با لینک اختصاصی شما در اپلیکیشن ثبت نام کند مبلغی به حساب کیف پول شما به عنوان اعتبار جایزه واریز می شود.

چگونه می توان روی یک سفارش توضیحات خاصی داد؟

در مراحل ثبت سفارش گزینه ای تحت عنوان توضیحات وجود دارد.

روش های پرداخت و شرایط هر کدام چیست؟

به صورت کلی 3 روش پرداخت در سیستم در نظر گرفته شده است.

  • آنلاین، با استفاده از کارتهای بانکی
  • کیف پول، با برداشت از حساب کیف پول (در صورتی که موجودی شما کافی نباشد می توانید ما بقی را شارژ کرده و پرداخت را تکمیل کنید.)
  • نقدی، در حالت پرداخت درب منزل و در هنگام تحویل سفارش انجام می شود که فقط برای سفارشات زیر 100 هزار تومان و غیر-- بیعانه ای امکان پذیر است.

چگونه یک سفارش را ویرایش و یا لغو کنیم؟

سفارشات ثبت شده با هماهنگی تلفنی با پشتیبانی و یا از طریق ثبت درخواست لغو از طریق اپلیکیشن قابلیت لغو دارد و در صورت پرداخت آنلاین مبلغ پرداختی به کیف پول شما عودت داده می شود. امکان ویرایش یک سفارش وجود ندارد، در صورت تمایل شما می توانید سفارش موجود را لغو کرده و سفارش جدید ثبت کنید.

اگر هنگام توزیع سفارش در منزل نبودیم تکلیف سفارش چه می شود؟

در صورت عدم حضور در محل تحویل در روز توزیع ، سفارش شما برگشت داده می شود و در صورت پرداخت آنلاین پس از کسر هزینه پیک ، ما بقی مبلغ پرداختی به کیف پول خریدار عودت داده می شود.

منظور از دوست داشتنی ها چیست؟

محصولاتی که نسبت به خرید آنها ، بیشترین استقبال از جانب شما همراهان عزیز انجام گرفته باشد در لیست دوست داشتنی ها قرار می گیرد. همچنین محصولاتی که در امتیاز دهی که شما عزیزان ذیل هر محصول انجام می دهید بیشترین امتیاز را داشته باشند نیز در سبد دوست داشتنی ها قرار می گیرند.

چگونه میتوان برای محصولات نظر و امتیاز داد؟

تصویر هر محصولی را که لمس نمائید وارد صفحه ی جدیدی می شوید. این صفحه به دو قسمت تقسیم شده است. قسمت اول اطلاعات اجمالی در رابطه با آن محصول است ، و قسمت دوم ، مربوط به نظرات شما همراهان عزیز می باشد. با لمس کادر قرمز رنگ پایین صفحه ، میتوانید "امتیاز دهی و ارسال نظر" داشته باشید. همچنین در صفحه لیست محصولات زیر تصویر هر محصول گزینه "ثبت نظر و امتیاز" وجود دارد.

منظور از سفارش عمده چیست؟

برخی از محصولات یه صورت عمده عرضه می شود که شما کاربران عزیز می توانید از صفحه مربوطه در منو سمت راست اپلیکیشن آنها را مشاهده کرده و خرید نمایید و همچنین در این صفحه شما می توانید محصولی را به صورت عمده به ما سفارش دهید.

پیشنهاد طلایی چیست؟

در دوره های زمانی مختلف محصولات و یا خدماتی از جانب مجموعه سلوا با تخفیف و شرایط ویژه برای همراهان محترم در نظر گرفته می شود که شما می توانید در منو پیشنهاد طلایی از آن مطلع شده و استفاده نمایید.