بنر اطلاعیه سلوا

خرید لبنیات محلی مستقیم از روستا

1397/08/21   20,292

 

فروش و عرضه لبنیات ارگانیک محلی

سلول ! اگر گاو و گوسفند بیچاره فقط یک کلمه میتوانستند به زبان بیاورند آن کلمه{سلول} بود ! اگر سواد خواندن و نوشتن داشتند قطعا کتاب هایی داشتند که قدیمی ها از مراتع سبز و کوه و کمر ناب و خاطرات عشق بازی ها و قایم موشک بازی جوان تر ها لا به لای ذرختان و..  و گره خوردن ناگهانی نگاه مادر بزرگ و پدر بزرگ کنار چشمه و سر خوردن دل ماذر بزرگ.... نوشته بودند! اما چه کنند بیچاره ها که حتی زبان گلایه ندارند و تنها حرفشان با آدمی سکوت است. که ترجمه ی سکوت برای آدمی به معنای رضایت است!

در این مطلب از فروشگاه محصولات روستایی سلوا به این موضوع خواهیم پرداخت که لبنیات محلی چه لبنیات هایی هستند. فوائد و مضرات این محصولات رو با یکدیگر بررسی خواهیم کرد. همچنین روش های تهیه و دیگر موارد مهم در خصوص این موضوع مهم را با یکدیگر چک خواهیم نمود. پس در ادامه با ما همراه باشید. همچنین در شکل 1 خرید لبنیات محلی ما تصویری را قرار داده ایم که برخی از لبنیات ها به نمایش گذاشته شده اند. توصیه میشود آنرا نیز بررسی و چک کنید. به علاوه ما به شما کمک خواهیم کرد که خرید لبنیات محلی را به راحتی انجام دهید.

 

لبنیات های محلی به چه مدل لبنیات هایی گفته میشود؟؟

لبنیات محلی بر خلاف لبنیات های صنعتی دارای طعم و مزه ای خاص میباشند. از همین جهت به مزاج افراد بسیاری خوش می آیند. لبنیات شامل تمام محصولاتی میشود که از شیر دام ها حاصل میشود. برای مثال دام های اعم از: گاو و گوسفند و ... . در صورتی که این محصولات و فرآورده ها به کارخانه بروند  دیگر محلی محسوب نمیشوند. در شرایطی که محصول مستقیما از دست دامپرور روانه ی بازار شود، لبنیات محلی محسوب میشود. برای نمونه هایی از این لبنیات ها میتوان به کشک و پنیر اشاره کرد. شما برای خرید این دو محصول و در کل خرید لبنیات محلی میتوانید از ما کمک بگیرید.

همچنین قارا و ماست و شیر و ... نیز نمونه هایی از این لبنیات ها میباشند. به خاطر اینکه لبنیات در سبد غذایی خانواده های ایرانی نقش به سزایی دارد، بسیار مهم است که کیفیت این محصولات بالا باشند. این محصولات در سفره های صبحانه و ناهار و شام و حتی میان وعده های ما دخیل میباشند. به دلیل وجود کلسیم زیاد این دسته از محصولات، در گروه سنی کودکان بیشترین نقش را دارد. در واقع بسیار مهم است که کیفیت لبنیات ها بالا باشند. در بین همه ی این محصولات، شیر از بیشترین تقویت کنندگی برخوردار میباشد. همانطور که میدانید ابتدای تولید هر لبنیاتی با شیر شروع میشود. زیرا دام به دامپرور شیر و دامپرور آنرا به انواع شیر ها میکند. و در ادامه میخواهیم برخی از این محصولات را مشاهده و بررسی نمائیم. پس با سلوا همراه باشید.


بیشتر بدانید: خواص برنج طارم فریدون کنار + فیلم / خرید برنج طارم


شکل 1 خرید لبنیات محلی

 

انواع لبنیات و چگونگی تولید و خرید لبنیات محلی

 

1- شیر: قبل از توزیع صرفا جوشانده می شود و هیچ گونه فرآوری دیگری مانند گرفتن چربی روی آن انجام نمی شود و لذا شیر خالص است.

2- سرشیر | محصولی فوق العاده در میان لبنیات ها میباشد

یکی از این محصولات سرشیر میباشد. بعد از اینکه شیر را میجوشانید، چربی ای که در شیر است بر روی آن جمع میشود. پس از جمع کردن این چربی و سفت شدن آن، سرشیر بوجود می آید.

3. خامه | محصولی خوشمزه و لذیذ

خامه دیگر محصول لبنی است که مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول از چربی شیر است که توسط سرشیر اسختراج میگردد. همچنین در روش های روز در کارخانه ها این محصول مستقیما توسط شیر و چربی آن تولید می شود. 

قبل از مطالعه ی قسمت سوم توصیه میشود مقاله ی خرید عمده شکر قهوه ای در اصفهان را نیز مطالعه نمائید.

4- پنیر | یکی از محصولات همیشه حاظر در سفره (برای خرید پنیر محلی سلوا کلیک کنید.)

پنیر یکی از تولیدات و لبنیات هایی است که توسط فروشگاه محصولات روستایی سلوا عرضه میشود. این محصول به چند روش تولید میشود. یکی از این راه ها این است که شیر را مایه میزنند. همچنین در روش دیگر به شیر سرکه اضافه میکنند. این کار باعث میشود که شیر دلمه بزند. پس از اینکه شیر دلمه زد و به صورت جامد درآمد، آن را از آب های پنیر تفکیک میکنند. سپس آنرا در پارچه ای قرار میدهند. پس از آن با فشرده سازی آب آنرا از آن جدا میکنند. شایان ذکر است که روش های مختلفی وجود دارد که میتوان با استفاده از آن ها پنیر را تولید کرد.

محصولات بسیار دیگری وجود دارد که به عنوان لبنیات شناخته میشود. ما سعی میکنیم در مقالات بعدی آنها را نیز معرفی کنیم. اما در حال حاضر در این مقاله به همین مقدار بسنده میکنیم. در ادامه می خواهیم فوائد لبنیات محلی را بررسی نمائیم. قبل از اینکه وارد این بحث شویم توصیه میشود که شکل 2 فروشگاه محصولات روستایی سلوا را مشاهده نمائید. این تصویر به شما در خرید لبنیات محلی کمک میکند.

5- ماست محلی: از شیر گاوهای نژاد محلی تولید می شود.

6-  کشک گوسفندی: به صورت خالص از شیر گوسفند تولید می شود.

 

لبنیات های محلی چه فوایدی دارد و به چه دردی میخورد؟

لبنیات های محلی علاوه بر طعم لذیذی که دارند، خواص بسیاری را نیز شامل میشوند. اولین آن این است که روده و دیواره های آن را تقویت میکند. پس در ادامه همراه ما باشید.

 

1- تقویت روده و دیواره ی آن با استفاده از لبنیات محلی

یکی از خواصی که لبنیات مخصوصا پنیر میتواند برای شما به ارمغان بیاورد این است که دیواره های روده ی شما تقویت پیدا میکند. این قابلیت در پنیر از همه بیشتر میباشد.

شکل 2 فروشگاه محصولات روستایی سلوا

 

2- کاهش التهابات مخصوصا در معده

یکی دیگر از خواص لبنیات ها این است که باعث میشوند التهابات در معده کاهش یابد. در بین همه ی لبنیات ها دوغ بیشترین تاثیر را در این زمینه دارد. همچنین دوغ میتواند این قابلیت را داشته باشد که غلیان خون را نیز کاهش دهد. به علاوه برای بهبود اسهال میتوان از جوشانده دوغ در کنار برنج و آرد جوی بو داده توصیه میشود. این مورد نیز میتواند به شما کمک کند. ما به شما کمک میکنیم که مشکلات خود را با محصولات ارگانیک و نیز لبنیات ها بهبود دهید. در قدم اول برای خرید لبنیات محلی از سایت ما اقدام نمائید.

در ادامه به خواص خاص اولین لبنیات خواهیم پرداخت. پس در ادامه با خواص شیر همراه ما باشید.

 

3- شیر و تاثیرات شگفت انگیز آن در بدن

شیر نیز مانند دیگر لبنیات ها شامل تاثیرات بی نظیری میباشد. برای مثال میتوان به تقویت جوهر مغز اشاره کرد. این مورد شگفت انگیز است. همچنین شیر گاو دارای چربی ای طبیعی میباشد. همچنین میتواند تقویت قلب شما را نیز همراه داشته باشد. پس به این موارد دقت داشته باشید. امیدواریم که از این مطلب لذت برده باشید. همچنین شما میتوانید خرید لبنیات محلی را در سایت ما انجام دهید.

 

ویژگی های لبنیات محلی سلوا: (برای خرید لبنیات محلی و ارگانیک سلوا کلیک کن)

1- تولید شده از گاوهای محلی یا زرد

2- دارای شناسه صنعتی و بازرگانی

3- خوراک دام کاملا طبیعی و غیر چاپر (برای مصرف فصل زمستان از مراتع انبار می شود.)

4- عدم استفاده از پودر گوشت استخوان، مخمرها و کنسانتره صنعتی در خوراک دام

5- بدون هیچ گونه مواد افزودنی و نگهدارنده

 
 

 

خرید شیر محلی

-

خرید کره محلی

-

خرید پنیر محلی