بنر نماینده سلوا

خواص قند قهوه ای چیست؟ / خرید قند قهوه ای

1397/08/21   3,970

فهرست مطالب

مقدمه ای درباره خاصیت های قند قهوه ای و خرید آن

نکات خاص و منحصر به فرد درباره خاصیت های قند قهوه ای

فهرست شکل ها

شکل 1: قند قهوه ای


 

مقدمه ای درباره خاصیت های قند قهوه ای و خرید آن

یکی از فرآورده های پر مصرف شکر قهوه ای، قند قهوه ای است که تقریبا همه خواص آن را داراست. شکر خام که پایه اصلی کلیه فرآورده های شکر است از مایع شیرین حاصل از نیشکر به دست می آید. این مایع شیرین حاوی 96 درصد ساکاروز و املاح معدنی است و به نوعی منبع کربوهیدرات محسوب می شود و بعد از فیلتر شدن و شستشو با آب داغ، شکر خام تولید می شود. برای خرید قند قهوه ای میتوانید به وب سایت اینترنتی سلوا، فروشگاه محصولات ارگانیک، سالم و روستایی مراجعه کنید 

تفاوتی که میان شکر قهوه ای و سفید وجود دارد در نوع ساخت آنها می باشد. شکر خام در ابتدا به رنگ قهوه ایست، و این رنگ به خاطر وجود ماده ای به نام ملاس که حاوی 46 درصد ساکارز، 3 درصد پروتئین و مقداری کلسیم، فسفر، منیزیم، آهن و ویتامین B است، می باشد. شکر قهوه ای به طور مستقیم از طریق عصاره نیشکر به دست می آید. این ماده را حرارت میدهند سپس میگذارند در درجه حرارت خیلی پایین تا کریستالی شود. برای تولید شکر سفید ابتدا ملاس شکر خام با استفاده از مواد شیمیایی گرفته شده و سپس بلور های سفید بدست می آید. برای خرید قند قهوه ای میتوانید به وب سایت اینترنتی سلوا، فروشگاه محصولات ارگانیک مراجعه کنید.

 

نکات خاص و منحصر به فرد درباره خاصیت های قند قهوه ای

استفاده کردن از قند قهوه ای باعث کنترل قند خون شده و به افراد دیابتی در مرحله نگه داشتن بیماری کمک می کند. خواص درمانی قند قهوه ای، دلیلی بر استفاده از آن به منظور درمان بیماری هایی از قبیل سرماخوردگی است. میل کردن قند قهوه ای به همراه گیاهان دارویی مثل زنجبیل، به درمان بسیاری از بیماری ها نظیر بیماری های ویروسی و سرماخوردگی کمک می کند.

شکر و قند قهوه ای، به دلیل طبیعی بودن، گیاهی بودن و همچنین عدم وجود مواد شیمیایی از قبیل جوهرقند در اون ها، خواص خیلی زیادی داشته و بسیاری از مضرات شکر سفید را ندارند.

نه تنها کسانی که دیابت دارند حتی افرادی که بدن سالمی دارند و به سلامت بدنشون اهمیت می دهند، بهتر است در برنامه غذایی شان قند قهوه ای را جایگزین قند سفید کنند. چون کالری کمتر قند قهوه ای، باعث اضافه وزن نشده و ساکارز موجود در آن به اندازه ای نیست که بتواند قند خون را بالا ببرد. البته شروطی در زمینه مصرف قند قهوه ای وجود دارد که یکی از آنها استفاده درست، به اندازه و به جا از آن است. برای خرید قند قهوه ای میتوانید به وب سایت اینترنتی sabadsalva مراجعه کنید 

 

برای خرید قند قهوه ای سلوا کلیک کن.

خواص قند قهوه ای چیست؟ / خرید قند قهوه ای

شکل 1: قند قهوه ای

قند

-

قند قهوه ای

-

شکر قهوه ای

-

خرید شکر

ایتوک سلوا