بنر اطلاعیه سلوا

میوه بهشتی

1397/08/26   1,208

انار، این محصول بی نظیر که به آن میوه بهشتی گفته می شود یکی از بهترین میوه های باغبانی است که به غیر از جنبه های خوراکی و فواید تغذیه ای آن از دیدگاه دارویی و اثرات درمانی نیز اهمیت بسیاری دارد. همچنین انار در طب اسلامی از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و همواره مورد تاکید ائمه(ع) قرار داشته است.


این میوه خوش طعم پر از مواد مغذی مورد نیاز برای سلامت بدن هست. آنتی اکسیدان های مختلف در آن از قلب محافظت و از سرطان جلوگیری می کند. انار غنی از ویتامین ث و آنتی اکسیدان ها هست که می تواند به تاخیر علائم پیری کمک کند. این آنتی اکسیدان ها با التهاب پوست و درمان آکنه و خال های تیره مبارزه می کند و همچنین به طور طبیعی سبب روشن شدن پوست می شود.

در مراسم های آیینی ما ایرانیان نیز انار از جایگاه خاصی برخوردار است و حضورش در سفره های ما به معنای عشق و پاکی و دوستی می باشد. انار شب یلدا زیبایی سفره ی ما را دو چندان می کند.

انار شهرضا

یاقوت شهرضا

محصولات باغی به عنوان یکی از مهمترین تولیدات شهرستان شهرضا محسوب می‌شود که از جمله این تولیدات می توان از انار نام برد که یکی از بهترین محصولات این شهرستان نیز هست.

انار شهرضا از لحاظ تازه‌خوری و فرآوری در رده بهترین انارهای کشور قرار دارد و بهترین ارقام بومی آن شامل ملس و یاقوت شهرضاست.

سلوا این محصول پر طرفدار را به صورت مستقیم از باغدارهای محله طالقانی شهرضا تامین و در سبد محصولات خود قرار داده است. که از ویژگی های منحصر به فرد آن می توان به موارد زیر اشاره کرد.

1- تامین مستقیم از باغدار بدون واسطه(دلال) که موجب توسعه کسب و کارهای روستایی و انتقال حداکثر ارزش افزوده به باغدار شده است.

2- میزان سم و کود شیمیایی استفاده شده در باغهای مد نظر در حد استاندارد بود و نوع سم پاشی به صورتی است که تا زمان برداشت از درخت خارج شده و انار از نظر آزمایشگاه سلامت مورد تایید می باشد.

3- بدون خرابی و کرم خوردگی

انار

-

شهرضا

-

انار شهرضا

-

سلوا