بنر اطلاعیه سلوا

آدرس فروشگاه محصولات ارگانیک مشهد و شعب سلوا

1399/09/26   592

 

فهرست مطالب

چرا از محصولات ارگانیک استفاده کنیم؟؟

چه شد که محصولات ارگانیک به بازار و صنعت اضافه شدند؟

محصولات ارگانیک با محصولات غیر ارگانیک چه تفاوت هایی دارند؟

1. محصولات ارگانیک و توضیحات مربوطه به آنها

2. محصولات غیر ارگانیک یا همان محصولات طبیعی

انواع موادی که باعث میشود یک محصول از ارگانیکی خارج شود!

· مواد افزودنی به محصولات خوراکی و انواع آنها

· شرایط زیست محیطی و عوامل محیطی

فهرست اشکال

شکل 1 آدرس فروشگاه محصولات ارگانیک مشهد

شکل 2 فروشگاه محصولات روستایی سلوا

 


چرا از محصولات ارگانیک استفاده کنیم؟؟

همانطور که در مقاله های قبلی در خصوص محصولات ارگانیک گفتیم، محصولاتی سالم هستند. در این مقاله نیز در این خصوص و نیز آدرس فروشگاه محصولات ارگانیک مشهد نیز صحبت خواهیم نمود. این دسته از محصولات به شکلی پرورش میابند که از هرگونه مواد اضافی در پروسه رشد آنها عاری هستند. در این مطلب سعی داریم بیشتر در این خصوص بنویسیم. تا بتوانیم به بهترین شکل به شما کمک کنیم این دسته از محصولات را بشناسید. پس در ادامه با ما همراه باشید. همچنین ما دسته ای از این محصولات را در شکل 1 آدرس فروشگاه محصولات ارگانیک مشهد به نمایش گذاشته ایم. میتوانید این تصویر را مشاهده نمائید تا بیشتر این مطلب را متوجه گردید. پس در ادامه با فروشگاه محصولات روستایی سلوا همراه باشید.

 همچنین قبل از ادامه ی مطالعه ی این مطلب توصیه میشود مطلبی که در خصوص خرید عمده محصولات ارگانیک و 3 نکته برای ارگانیک بودن محصول انتشار داده ایم را نیز مطالعه نمائید.

چه شد که محصولات ارگانیک به بازار و صنعت اضافه شدند؟

اواسط قرن 20 بود که کشاورزی به شکل صنعتی توسعه پیدا کرد و اصطلاحا انقلاب سبز بوجود آمد. این پروسه و رشد در تایمی بسیار کوتاه توانست تمامی مردم جهان را شامل شود. در این موضوع که هر شخص و هر خانواده ای حق دارد که محصولات ارگانیک را مصرف کند شکی نیست. اما موضوعی که مطرح است این است که مانند خیلی از حقوق دیگر که در حال حاضر زیاد جدی گرفته نشده اند، این مسئله هنوز از اهمیتی که باید برخوردار نشده است. همانطور که شاهد هستید در حال حاضر در کشاورزی از انواع و اقسام مواد شیمیایی در تولید یک محصول استفاده میشود. همچنین نتایج مخرب بیشماری که در محیط زیست و زندگی انسان ها بوجود آورده است را شاهد خواهیم بود. در نهایت این پیشروی ها بحران هایی که روزانه در حال نمو و شروع به رشد هستند را خواهیم داشد.

یکی از وظایفی که ما داریم این است که منابع تجدید ناپذیر را برای فرزندانمان حفظ کنیم. خاک یکی از طلاهایی است که در حال حاضر اصلا به آن اهمیت داده نمیشود. این در حالی است که جمعیت کره زمین همواره در حال رشد و ازدیاد هستند. در نهایت نیاز ما به غذا بسیار بیشتر بوده و اهمیت غذا هر روز بیشتر خواهد شد. در عین حال غذا ها باید از سلامت کافی برخوردار باشند.

اوایل غذای ارگانیک را فقط در سبزی جات مطرح میکردند. اما با گذر زمان و اطلاعات بیشتر در خصوص این دسته از مواد غذایی کاشف به عمل آمد که موارد دیگری شامل میشود. و این مسئله تا جایی پیش رفت که امروزه تمامی محصولات کشاورزی در این مورد صدق میکنند. در ادامه تفاوت محصولات ارگانیک را با محصولات طبیعی بررسی خواهیم نمود. همچنین از کمک ما در آدرس فروشگاه محصولات ارگانیک مشهد نیز بهره مند شوید.

شکل 1 آدرس فروشگاه محصولات ارگانیک مشهد

 

محصولات ارگانیک با محصولات غیر ارگانیک چه تفاوت هایی دارند؟

در ابتدای این مقایسه بررسی خواهیم نمود که هرکدام از این دو حالت به چه شکلی هستند. پس با ما همراه باشید. ما به شما بهترین آدرس فروشگاه محصولات ارگانیک مشهد را معرفی خواهیم.

 

1.  محصولات ارگانیک و توضیحات مربوطه به آنها

محصول ارگانیک به محصولی گفته میشود که بر روی بسته بندی آن برچسب های مورد نیاز درج شده باشد. شرایط برخورداری از این برچسب ها به شکلی است که محصولی میتواند آنرا دارا باشد که کاملا سالم باشد. در واقع شرایط رشد آن باید عاری از هرگونه مواد شیمیایی باشد. مواد شیمیایی اعم از انواع کود و یا دافع آفات و نیز سمومی که به محصول زده میشود تا سالم بماند. همچنین در زمان رشد از ارگانیسم های تغییر ژنتیک نیز به دور میباشند. در حقیقت یک محصول ارگانیک از مواد و شرایط ارگانیک بوجود می آید. این شرایط تنها برای میوه جات و سبزی جات و از این قبیل موارد نیست. بلکه محصولات حیوانی نیز بایستی شامل اصولی که سازمان دامپروری تعریف کرده است رفتار کنند.

 

 

در واقع یک محصول حیوانی زمانی ارگانیک است که تمامی این شرایط در خصوص آن صدق کند. در واقع آنتی بیوتیک های تزریقی و یا مصرفی حیوانات عامل غیر ارگانیک بودن محصولات آنها خواهد بود. نکته ی دیگری که در مورد آدرس فروشگاه محصولات ارگانیک مشهد مطرح است این است که محصولات طبیعی چه هستند؟ به ادامه ی مطلب ما دقت کنید تا بیشتر در این خصوص بدانید.

 

2. محصولات غیر ارگانیک یا همان محصولات طبیعی

محصولاتی که غیر ارگانیک هستند یا بهتر طبیعی هستند، قابلیت کنترل کمتری بر روی آنهاست. این محصولات که در حال حاضر با خیلی از محصولات غیر ارگانیک دیگر برچسب طبیعی میخورند، بسیار خطرناک هستند. زیرا در پرورش آنها انواع مواد شیمیایی و مصنوعی به کار برده میشود تا شکل و ساختار آن شبیه به دیگر محصولات ارگانیک باشد. از همین جهت این دسته بسیار خطرناک هستند و غیر مناسب.

همچنین در این قسمت قبل از رفتن به قسمت بعدی توصیه میشود که شکل 2 فروشگاه محصولات روستایی sabadsalva را مشاهده نمائید.

 

انواع موادی که باعث میشود یک محصول از ارگانیکی خارج شود!

در ارگانیک بودن خیلی موارد و مسائل حائز اهمیت هستند. برای مثال اگر محصول جزء میوه جات باشد و یا اگر جزء سبزی جات باشد خاک در رشد آنها موثر است. در ادامه چند مورد از این عوامل موثر را ذکر خواهیم کرد. به آدرس فروشگاه محصولات ارگانیک مشهد ما مراجعه کنید. ما به شما بهترین محصولات ارگانیک را عرضه میکنیم.

شکل 2 فروشگاه محصولات روستایی سلوا

 

· مواد افزودنی به محصولات خوراکی و انواع آنها

محصولی که ارگانیک باشد نباید هیچ افزودنی ای داشته باشد. اما محصولی که هر گونه مواد نگه دارنده و یا افزودنی ای داشته باشد، دیگر ارگانیک محسوب نخواهد شد. این افزودنی ها شامل مواد و رنگ های خوراکی و انواع طعم دهنده ها میباشد.

 

 

· شرایط زیست محیطی و عوامل محیطی

یکی از نکات حائز اهمیت در رشد و پرورش محصولات ارگانیک این است که شرایط محیطی آنها درست باشد. اگر شرایط محیطی آنطور که باید باشد، میتوان پس از انجام دیگر رویه ها محصولاتی ارگانیک را روانه ی بازار نمود.

در این مطلب از فروشگاه محصولات روستایی سلوا به همین مقدار بسنده میکنیم. در مقاله ها و مطالب دیگر همراه ما باشید. امیدواریم که از این مطلب ما لذت برده باشید. همچنین آدرس فروشگاه محصولات ارگانیک مشهد ما را برداشته و به آن مراجعه نمائید. در مقالات بعدی همراه با sabadsalva باشید تا بیشتر در مورد محصولات ارگانیک، مرغ سبز، شکر قهوه ای، لبنیات محلی و ... به شما اطلاعات دهیم.

محصولات ارگانیک

-

محصول ارگانیک

-

ارگانیک محصول

-

ارگانیک محصولات

ایتوک سلوا